Dom ProduktyNaturalny regulator kwasowości

CAS 133-37-9 Naturalny regulator kwasowości Kwas winowy do dodatków do żywności, czysty 99,5%

Opinie klientów
Dobry produkt, kwalifikowane wskaźniki jakości, współpraca na wiele lat, warto polecić.

—— z Auckland

Twoja fabryka jest klientem na pierwszym miejscu, jakość jest na pierwszym miejscu, innowacja jest ostra, krok naprzód, można nazwać modelem tego samego zawodu.

—— z Włoch

Życzę firmie rozkwitania.

—— z Japonii

Im Online Czat teraz

CAS 133-37-9 Naturalny regulator kwasowości Kwas winowy do dodatków do żywności, czysty 99,5%

Chiny CAS 133-37-9 Naturalny regulator kwasowości Kwas winowy do dodatków do żywności, czysty 99,5% dostawca
CAS 133-37-9 Naturalny regulator kwasowości Kwas winowy do dodatków do żywności, czysty 99,5% dostawca CAS 133-37-9 Naturalny regulator kwasowości Kwas winowy do dodatków do żywności, czysty 99,5% dostawca

Duży Obraz :  CAS 133-37-9 Naturalny regulator kwasowości Kwas winowy do dodatków do żywności, czysty 99,5%

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: CLPC
Orzecznictwo: HALAL KOSHER

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1MT
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: 25KGS ZA PAKIET
Czas dostawy: Negocjować
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: Negocjować
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Apprearance: Bezbarwne kryształy lub biały proszek Badania: 99,5% min
pakowania: 25 kg worek z polietylenu Okres ważności: 2 lata
RESIDUE ON IGNITION: MNIEJ NIŻ 0,1% UTRATA SUSZENIA: MNIEJ NIŻ 0,5%

Przygotowanie

Metoda ekstrakcji

Kwas winowy najpierw ekstrahuje się z produktu ubocznego wina. Beczka do wina często deponowana z niektórymi kamieniami, a mianowicie argolem, jego głównymi składnikami są kwas winowy i potas wodorowy. Aby zmiażdżyć i rozpuścić kamień nazębny, reagować z wodorotlenkiem wapnia, dodać chlorek wapnia i przekształcić go w sól wapniową. Z lekko nadmiarem kwasu siarkowego , otrzymuje się wolny kwas winowy i otrzymuje się stały kwas winowy przez zatężanie i rafinowanie.

Ten proces jest stosunkowo prosty, koszt jest niski. Ale ponieważ źródło kamienia nazębnego nie jest stabilne, ograniczone produkcji, nie nadaje się do uprzemysłowionej masowej produkcji kwasu winowego.

synteza chemiczna

1) Benzen lub naftalen uzyskano z kwasem maleinowym i kwasem fumarowym, a reakcję wodorotlenkową wykonano dla wytworzenia kwasu dl-winowego.

2) Jako bezwodnik maleinowy jako surowiec, nadtlenek wodoru jako utleniacz, kwas wolframowy jako katalizator, katalityczny utlenianie wytwarza kwas epoksydobursztynowy, a następnie po hydrolizie kwasu winowego, po ochłodzeniu, krystalizacji, rozdzieleniu, wysuszeniu do końcowego produktu kwasu winowego.

Semi-synteza

Metoda półsyntetyczna to połączenie syntezy chemicznej i enzymu (fermentacja). Kwas maleinowy najpierw wytworzono przez epoksydowanie w celu wytworzenia kwasu cis-epoksy-bursztynowego i jego soli, i hydrolizowano przez hydrolizę żywicy epoksydowo-bursztynianowej w celu uzyskania kwasu winowego. Inną drogą jest zastosowanie bursztynianu epoksydowego typu cis jako prekursora, a następnie fermentowanie w celu wytworzenia kwasu winowego. Obecnie biologiczny współczynnik konwersji kwasu winowego wynosi 100% w fermentacji laboratoryjnej. Metoda półsyntetyczna charakteryzuje się wysokim współczynnikiem konwersji, wysoką czystością i dobrym bezpieczeństwem.

Metoda fermentacji

Kwas karboksylowy przekształcono ze związków węgla, takich jak glukoza i jej pochodne, kwasy organiczne, aminokwasy, alkohol i inne źródła węgla. We wczesnych latach 70. Japonia użyła mutacji gluconobacter suborydans do konwersji glukozy do kwasu winowego, a wydajność wynosiła około 20%. 30 procent. Ogólnie rzecz biorąc, produkcja poprzez fermentację mniej inwestycji, koszt jest tylko ułamkiem metody syntezy chemicznej, wygodnej obsługi, szerokich źródeł surowców i nie mają one problemu zanieczyszczenia spowodowanego metodą chemiczną.

PRZEDMIOTÓW STANDARDY WYNIKI
PURITY,% 99,5 minut 99,62
TEMPERATURA TOPNIENIA 200-206 201-204
SIARCZAN ≤ 0,02 <0,02
METALE CIĘŻKIE % ≤ 0,001 <0,001
CHOLORIDE% ≤ 0,002 <0,002
ARSENIDS (AS),% ≤ 0,0002 <0,0002
OXALATE WYKWALIFIKOWANY WYKWALIFIKOWANY
STRATA PRZY SUSZENIU, % ≤0,5 0,28
RESIDUE ON IGNITION ≤0,10 0,08

Szczegóły kontaktu
XIAMEN ASAU IMPORT AND EXPORT CO LTD

Osoba kontaktowa: LEE

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)