Dom

XIAMEN ASAU IMPORT AND EXPORT CO LTD Kontrola jakości

Opinie klientów
Dobry produkt, kwalifikowane wskaźniki jakości, współpraca na wiele lat, warto polecić.

—— z Auckland

Twoja fabryka jest klientem na pierwszym miejscu, jakość jest na pierwszym miejscu, innowacja jest ostra, krok naprzód, można nazwać modelem tego samego zawodu.

—— z Włoch

Życzę firmie rozkwitania.

—— z Japonii

Im Online Czat teraz
QC profilu
Xiamen Asau Imp.and Exp.Co., Ltd zajmuje się dostarczaniem naszym klientom produktów wysokiej jakości. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat ISO, HACCP, KOSHER, HALAL.

Kontrola produkcji: Kiedy surowiec dotrze do naszej fabryki, musimy sprawdzić całą jego partię, przetestować i wykonać zapis. Podczas produkcji mamy precyzyjny instrument do przeprowadzenia kontroli. Kiedy ładunek jest gotowy, pobieramy zapis i wysyłamy go do naszego laboratorium do testowania, tylko ładunek odpowiada standardowi, który wykonujemy pakowaniu.

Inspekcja pakowania: cała paczka jest potwierdzona żądaniem dotyczącym bezpieczeństwa żywności. Opakowanie to linie PP wewnątrz i obok toreb Kraft. Dwie torby z podwójnymi pokładami mogą chronić ładunek, np. Powietrze i mokry kontakt.

Jakość ładunku jest zawsze najważniejsza w branży, więc nasza firma wydaje na to wiele zasobów ludzkich i materialnych. I pomóż nam uzyskać dobrą reputację na rynku krajowym i międzynarodowym.

Szczegóły kontaktu
XIAMEN ASAU IMPORT AND EXPORT CO LTD

Tel: 86-592-2687860

Faks: 86-592-2687865

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)